אודותינו

במהלך 10 שנות פעילות, שירת דפוס קשת אלפי לקוחות מרוצים, בכל הגדלים ובמגוון תחומים, והפיקה  אינספור עבודות דפוס ושילוט. לקוחותינו נהנים מידע מקצועי, אמינות גבוהה ומחירים תחרותיים. הניסיון מוכיח שמי שמגיע אלינו, נשאר  איתנו לאורך שנים.

למה צריך מפיק דפוס?

תחום הדפוס הולך ומתמקצע, וכיום ניתן לבצע כל עבודה אצל מספר ספקים ובמגוון טכנולוגיות. הידע  והקשרים הנרחבים שלנו, מבטיחים שהעבודה שלך תגיע למקום הנכון מבחינת האיכות, המהירות והמחיר.

מה עם פערי התיווך?

בזכות היקף הפעילות שלנו, אנו משיגים עבורך מחירים שאף לקוח פרטי אינו יכול לקבל. כך אנו מצליחים  למסור לידיך עבודה באיכות הטובה ביותר, במחיר הנמוך ביותר – וללא כל טירחה מצדך. טלפון או מייל  אחד – והכל מסודר!

יתרון המקצועיות!

כמה פעמים קרה לכם שהעבודה לא יצאה בדיוק כפי שרציתם? בהפקות דפוס, הפרטים הקטנים – סוג  הנייר, הגוון המדוייק, הקיפול – עושים את ההבדל. כדי להגיע לתוצאה מושלמת.

השירות המצויין!

נוסף להקפדה חסרת פשרות על איכות ההדפסה, אנו שמים דגש מיוחד על השירות. במטרה לשחרר אותך, הלקוח, מכל טירחה ודאגה. אנו נדאג אישית, כי העבודה תתבצע בהתאם להנחיותך ותגיע אליך בזמן, באיכות המובטחת ובאחריות מלאה

טיפים

בין אם אתם מעצבים גרפיים, בעלי עסק, עובדים עצמאיים או סטונדטים, ואתם זקוקים להפקת דפוס מקצועית של חומרים שונים, או לעזרתו של בית דפוס מקצועי. בחירת בית דפוס נכון יכולה לעשות עבורכם את כל ההבדל. בתי דפוס מקצועיים יידעו כיצד להיענות לצרכים ולדרישות שלכם, לעמוד בלוח הזמנים , ולא פחות חשוב- להתאים עצמם לתקציב העומד לרשותכם. כאשר אתם מתחילים את תהליך העבודה עם בית דפוס מקצועי, ישנם מספר כלים חשובים שיעזרו לכם להגיע לתוצאות המוצלחות ביותר. ריכזנו עבורכם מספר טיפים והמלצות שיוכלו לסייע לכם בתהליך הפקת דפוס של החומרים שלכם. אנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר עד תומו ולהקדיש מחשבה לכל נושא שמוזכר בו, שכן כאשר  מדברים על עבודה עם בתי דפוס – עדיף שיהיה לכם יותר מדי מידע מאשר פחות מדי.

תיקצוב פרוייקט ההדפסה

הדפוס הינו תעשייה המפיקה מוצרים מותאמים אישית, אשר לעיתים קרובות יש להם מורכבויות מיוחדות ודרישות ספציפיות, המותאמות לצרכי הלקוח. בגלל הייחודיות הזאת והמגוון המשתנה של פורמטים ומצעים העומדים לרשות כל בית דפוס, חשוב מאוד עבורכם שתכינו תקציב והערכת מחיר. במידה ומי שמכין את התקציב איננו אתם עצמכם, אלא אנשי התקציב של החברה, חשוב מאוד שהם יהיו מודעים לכל הפרטים השונים בנוגע לפרוייקט, כדי שיוכלו להכין תקציב מדוייק ויעיל. הטיפים הבאים, שנועדו לעזור לכם בתהליך העיצובי

של הפקת דפוס ובפניה אל בית דפוס שיבצע את התהליך, יוכלו גם לסייע לכם להבין טוב יותר מה עשוייה להיות עלותו של הפרוייקט.

כמות

כמובן שכמות ההדפסות הסופית הנדרשת היא חשובה, אך יש לנו עוד עצה עבורכם- נסו להדפיס את כל החומרים הדרושים לכם בהפקת דפוס אחת, והכינו לפי זה את התקציב שלכם. אתם תופתעו לטובה כאשר תגלו כיצד משתנה התקציב כאשר אתם מכינים אותו עבור הפקת דפוס של 500, 1000, 5000 או 10000 יחידות. המחיר ליחידה אחת יורד ככל שהכמות הסופית עולה! כמובן, איננו ממליצים לכם להדפיס כמות הגדולה מדי לצרכיכם, אך כן כדאי שתשקלו היטב את כל צרכי ההדפסה העתידיים שלכם לפני שאתם פונים אל בית דפוס- וכך תוכלו לחסוך לעצמכם לא רק כסף אלא גם זמן ואנרגיות.

סוג הנייר

כאשר מתכננים פניה אל בתי דפוס, כדאי לדעת שלסוג הנייר אשר תשתמשו בו יכולה להיות השפעה משמעותית על המחיר הסופי. זאת משום שבתהליך הפקת דפוס, סוג הנייר הוא לעיתים קרובות המוטיב המרכזי ביותר בעלות ההפקה. תקשורת היא דבר חשוב בנקודה זו- בינכם לביננו ובינכם לבין התקציבאים שלכם- כדי שהם ידעו מה נדרש מהם לצורך הכנת תקציב מדוייק. חשבו על הנושא שאתם מעוניינים להדפיס, על מנת שתדעו באיזה נייר להשתמש. אם אתם מדפיסים הזמנות לחתונה, כדאי להשתמש בנייר עבה, מעוטר או צבעוני, אם אתם מדפיסים חומרים עסקיים חשובים כמו דו"ח שנתי, כדאי להדפיס על ניירות עבים מהאיכות הגבוהה ביותר, ואם אלו פרסומות לחלוקה בתאי דואר, ניתן להדפיס על ניירות דקים יותר. חשבו לא רק על הצבע של הנייר אלא גם על עוביו, והחליטו האם הוא צריך להיות מבריק או מט, חלק או מחוספס וכדומה. אם אתם אינכם בטוחים בתחום העיצוב כאשר אתם פונים אל בית דפוס, תוכלו להדפיס דוגמה אחת ולראות האם היא מתאימה לצרכים שלכם. בתי דפוס מחזיקים מלאי עצום של נירות בכל הגדלים, הצבעים והצורות, לכן כדאי לכם להתייעץ עמנו בתחום.

השטח שהדיו או התמונה מכסים

לעיתים קרובות קשה ללקוחות העובדים עם בתי דפוס לדעת מה יהיה תחום הכיסוי המדוייק של הדיו או התמונה, אך מומלץ לנסות ולהגיע להחלטה בנושא כדי שתוכלו להכין תקציב ריאלי עבור דפוס איכותי. "גודל הכיסוי" פרושו- האזור במוצר הסופי אשר עליו יהיה דפוס (כלומר- כל מקום שבו יש דיו על הדף). אם למשל התמונה מודפסת על פני כל הדף, זה אומר שגודל הכיסוי שלך הוא 100%. דוגמה נוספת היא בתי עסק או עובדים עצמאיים אשר מבקשים דפוס של ניירות כתיבה, עליהם מודפס הלוגו של החברה והכתובת שלה- במקרה

כזה גודל הכיסוי הנו כ-10%. מנסיוננו, לרוב גודל הכיסוי הממוצע הנו כ-70%, אך אנו ממליצים לכם להתייעץ עמנו כדי לקבוע את הגודל המדוייק- על מנת שתוכלו לתקצב נכון את הפרוייקט ואף לקבוע את גודלו המתאים של הדף. כמו כן, גודל הכיסוי יכול לקחת תפקיד בהחלטה לגבי סוג הניר שבו תשמשו, וגם לגבי השימוש בניירות מבריקים או מאטים (אם למשל גודל הכיסוי הוא גבוה, כדאי לכם להשתמש באיטום מאט כדי למנוע מריחות של צבע או השארת כתמי צבע על דפים אחרים או על השולחן).