loader image

בל

ו

ג

חתונה? בר מצווה? אין מערבבים!

צוות מקצועי ורב נסיון עומד לשירותכם ומעלים רעיונות לניסוח, שיווק, וגרפיקת ההזמנות, וכן מיתוג כל הפריטים הנלווים, הזמנות, מזכרות וכל דבר העולה בדעתכם. גם אלו שלא רוצים לקחת מפיק פרטי שעלותו אינו נמוכה כלל וכלל, יכולים למצוא את האיזון אצלנו, ההוצאה הכספית, בדפוס קשת הינה נמוכה משמעותית בשוק ההפקות וההדפסה, וכן יותר ממוקדת.

מה עם מפיק אירוע שיכלול גם את תחום הדפסות?

מפיק המופקד על כל האירוע, יכול לעתים להזניח את הפרטים הקטנים הדורשים תשומת לב מיוחדת, כגון עיצוב כרטיסי הכניסה, מיתוג הכלים באירוע, וכו' דברים אשר נראים אינם חשובים, אך מקפיצים את האירוע לרמה גבוהה מאד!

למה דווקא דפוס קשת?

דפוס קשת משולב משלושה דברים היוצרים איזון ויחס מיוחד ושווה: איכות, שירות, מחיר. וכל זה ללא מתחרים!
לעתים דפוס המתפאר ביחס ושירות מיוחד גובה מחירים גבוהים מאד, בתמורה לכל זאת.
או דפוס המתייחד במחיריו הנמוכים, לעתים זה על חשבון איכות ההדפסה.
ודפוס קשת אינו מוותר על אחד מהם. מוזמנים לבדוק!

איך בוחרים מכל הסגנונות?

במיוחד בשביל זה נוסדה מחלקת הייעוץ הגרפי! שני גרפיקאיות עומדות לשירותכן, ומנפים את כל סוגי ההצעות עד לבחירה הטובה והמתאימה לכם ביותר!

כמה שעות נצטרך לשבת על זה יחד?

אפס. אלו שרוצים מוזמנים למשרדנו לישיבה וייעוץ פרונטלי. אך לכל אלו שזמן אינו המצרך הנדיר אצלם, ישנו שירות מיוחד – הנכם מקלידים את שמכם מס' הטלפון, ותוכן ההזמנה שהנכם רוצים, ולאחר מס' שעות חוזרים אליכם מהדפוס, עם הצעות שונות,  עם רעיונות שלא חשבתם עליהם, וכל זה מבלי לצאת מהבית!

כמה זמן יארך עד שהתוצרים יהיו אצלנו בבית?

מתחייבים לזמן המהיר ביותר!
יום עסקים אחד על הזמנות דפוס סטנדרטיות, ועל הזמנות יותר מורכבות עד שלושה ימי עסקים!

איך זה מגיע לבית?

ישנה אפשרות של איסוף עצמי, וישנה אפשרות למשלוח עד פתח הבית.

עומדים בפני פתיחת עסק?

איך עושים זאת?

כשם שבכל פתיחת יש צורך באנשי מקצוע בנוגע לענף הכלכלי והחוקי, כך חובה לקחת גם חברת פרסום ושיווק. לעיתים אנשי עסקים סומכים על יכולתם ועל כשרונם הטבעי בפרסום ויח"צ, אך שוכחים שהם חולשים גם על הניהול, גם על ההוצאות והמכירות, ולא מספיק מטפלים בנושא הפרסום.

התבלבלנו. איך אוחזים ראש?

צודקים. באמת מבלבל, לכן אנו כאן בשבילכם. דפוס קשת – הדפוס המצטיין בפרסום ושיווק עסקים על הצד הטוב ביותר. לאחר פגישה עם נציג מטעם העסק, תצאו עם סדר וארגון מה עליכם לעשות, ומה עלינו. אנו בוחנים את מצב העסק, האם הוא מספיק מפורסם? האם הוא מוגדר כעסק טוב? וכן מתמקדים בפרטים הקטנים ומריצים מהלך פרסום בהיקף גדול, הכולל כרטיסי ביקור, בלנקים, שילוט, ופרסום במידעון המקומי, ובקיצור – מלווים אתכם בכל הנוגע להפקות דפוס.

מדוע דווקא "קשת"?

חיכינו לשאלה הזו..
לא כל הדפוסים מתמחים דווקא בפרסום לעסקים, ישנם דפוסים המתייחדים בהזמנות, ישנם כאלה המתמקדים בהוצאות ספרים, אנו דפוס קשת מנגישים לכם את הפרסומת בצורה כובשת והיקף רחב מאד, בליווי צמוד לעסקים, והפקות דפוס כ"כ טובות, עד שאפילו העובדים שלנו משתכנעים מהפרסומת אותה הם מעצבים בשבילכם..

ממתגים עסקים? שילוט לחנויות?

אנו שומעים את זה מכל סוגי הדפוסים מה מיוחד בכם?

דפוס קשת אינו "כל הדפוסים". דפוס קשת מצעיד את עולם הפקות ההדפסה ביותר ממהלך קדימה. מכונות חדישות עומדות לרשותכם, המבטיחות לכם בס"ד שלטים איכותיים, מאירי עיניים, ללא אכזבות! עם פיתוח מיוחד ובלעדי למכונות שלנו, שבו הרכב הצבעים הוא מדויק, עם איכות הדפסה המגינה משמש, מקילוף, ומכל סוגי פגמי הייצור.

איך בוחרים מכל המבחר?

בדיוק בשביל זה נצבות לעזרתכם גרפיקאיות ויועצות גרפיות שיובילו לתוצאה הטובה ביותר! עם אפשרות לייעוץ פרונטלי וייעוץ מרחוק.

וגם לנו זה קורה לפעמים..

שהלקוח אינו יוצא מרוצה, שחיכה לתוצר אחר מה שקיבל. וגם אז אינו לבד. השירות המיוחד של דפוס קשת אינו משאיר את לקוחותיו עם אכזבה! ייעשו כל המאמצים לתקן את השיבוש, הפגם, או כל דבר אחר. עד שהלקוח יוכל להשתמש בתוצר המושלם שקנה.

 

מוזמנים לבקר!